Про нас

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті ТОВ «Ель Барака Україна», яка є ексклюзивним дистриб’ютором Єгипетської фабрики EL BARAKA в Україні.

Єгипетська Фабрика EL BARAKA одна з перших в Єгипті і на Близькому Сході в області виробництва натуральних олій шляхом холодного віджиму, працює з 2002 р на світових ринках, має європейські сертифікати якості. Вона завоювала довіру і визнання покупців завдяки виробництву натуральних НЕ рафінованих олій найвищої якості. Всі олії фабрики виробляються методом холодного віджиму, що дозволяє зберегти всі корисні речовини і властивості продукту.

Цінність рослинних олій в більшій мірі визначає і сировину, з якої вона зроблена. Більшість олій фабрики EL BARAKA виготовлені з насіння, вирощеного на спеціальних плантаціях, які отримали сертифікати Bio і Organic, що підтверджують якість і екологічність сировини.

Ідея про те, щоб привнести в Україну натуральні олії з Сходу з’явилася в засновника ТОВ «Ель Барака Україна» під час поїздки в Єгипет.

Випробувавши дію лікувальної олії чорного кмину торгової марки El Baraka на собі і на своїх близьких, і побачивши позитивний результат за станом здоров’я, з’явилося негайне бажання донести цей продукт, до складу якого входять тільки природні компоненти, до кінцевого споживача на території України.

Оксана ВасилівнаДиректор - ТОВ «Ель Барака Україна»

Продукція фабрики EL BARAKA сертифікована за стандартами чотирьох країн: Єгипет, Росія, Німеччина і на сьогоднішній день наша компанія провела сертифікацію продукції в Україні.

El Baraka є однією з небагатьох фабрик, яка сертифікована такими установами, як:
ECOA, AHK, ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 22000 :2005, USDA Organic, BioFach.

Чому варто

спробувати наші олії

Всі наші олії тільки холодного віджиму, екологічні та 100% натуральні.

У виробництві використовуються тільки натуральні інгредієнти, фасування в скляну темну тару для збереження всіх корисних властивостей олій.

Фабрика EL Baraka працює і сертифікована на європейських ринках, є представництва в Німеччині, Литві, Латвії, Чехії, Росії та Україні.

Висока якість підтверджена європейськими та українськими сертифікатами.

Кожна партія товару проходить лабораторний контроль, тобто контроль якості продукції здійснюється не разово, а постійно.

Легко замовити – будемо раді зустріти вас в нас в нашому офісі-виставці в Києві, а також здійснюємо доставку по всій Україні!

Наші переваги

100% НАТУРАЛЬНО

Наші олії вичавлені з насіння і плодів, вирощених в екологічно благополучних районах із суворим дотриманням норм еко-землеробства, які отримали сертифікати Bio і Organic, що підтверджують якість і екологічність сировини.

100% ХОЛОДНИЙ ВІДЖИМ

Технологія виробництва на фабриці El Baraka відповідає найсучаснішим вимогам. Німецьке запатентоване обладнання дозволяє віджимати олію при температурі 20-30 С, тобто без втрати всіх корисних властивостей. Ця технологія дозволяє виключити утворення канцерогенів при нагріванні масел.

100% якісно

Вся продукція фабрики EL BARAKA сертифікована за стандартами чотирьох країн: Єгипет, Росія, Німеччина та Україна. Кожна партія товару проходить лабораторний контроль. Тобто контроль якості продукції здійснюється не разово, а постійно.

100% ОРИГІНАЛЬНІСТЬ

Ми є офіційним дистриб’ютором фабрики в Україні. Це означає, що поставка здійснюється без посередників. І в свою чергу це гарантує Вам те, що Ви отримаєте 100% оригінальні олії з фабрики, виключаючи можливість підробки або розведення. Опломбована кришка олій є додатковою гарантією якості.

ТУРБОТА ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ ЯКОСТІ

Харчові олії нашої фабрики фасуються тільки в темну скляну тару! Дорогоцінні олії, здобуті шляхом холодного віджиму для збереження своїх корисних властивостей і захисту від окислення, мають зберігатися в темній, скляній тарі. Так, пластик зручний і дешевий, але не захищає від сонячних променів і виділяє шкідливі речовини.