Для чоловіків

 • Чоловічі олійні парфуми «RAMSES» (Рамзес), 30 мл

  5.00 out of 5
  Аромат олійних парфумів Рамзес - динамічний: для сильних, впевнених, волелюбних чоловіків. Вони не з чуток знають, що значить загострення пристрастей, яке починається з одного швидкоплинного погляду. Побудована на органічному поєднанні свіжості і сексуальних східних нот, композиція притягує до себе вкрадливо і поступово. Втілення загадковості, сексуальності і мужності. Бергамот та грейпфрут, чебрець і пачулі, що гарно оповиті в душевний шлейф з мускусу, сандалу і хвої.
  450 грн
 • Чоловічі олійні парфуми «Tot Ankh Amon» (Тутанхамон), 30 мл

  0 out of 5
  Олійні парфуми Тутанхамон - владний і багатий красень-аромат підкреслює високий статус успішного чоловіка, і є так само прекрасним, як і юний фараон, ім'я якого носить цей дивовижний парфум. Казковий, грайливий, сексуальний, здатний бадьорити і багатогранний. Він без сумніву прикрасить молодого шукача пригод. Оригінальний букет з фруктів, альдегідів і білого мускусу дивовижно розкривається перцем, бобами, і переливами ванілі з кедром.   Початкова нота: бергамот, лайм, шафран. Нота серця: сандал, шавлія, лотос. Шлейф: дубовий мох.
  450 грн
 • Чоловічі олійні парфуми «AKHNATON» (Ехнатон), 30 мл

  0 out of 5
  Аменхотеп IV (пізніше Ехнатон) - фараон Стародавнього Єгипту (1375-1336 рр. До н. Е.), що правив приблизно в 1353 (або одна тисяча триста п'ятьдесят одна) - 1336 (1 334) роках до н. е., з XVIII династії, видатний політик, знаменитий релігійний реформатор, під час правління якого відбулися значні зміни в єгипетській життя - в політиці і в релігії.   Єгипетський аромат парфумерного масла Ехнатон унісекс, подобається і чоловікам і жінкам.
  450 грн
 • Вы добавили товар в корзину:

  Чоловічі олійні парфуми «Louts» (Лоутс), 30 мл

  Чоловічі олійні парфуми «Louts» (Лоутс), 30 мл

  0 out of 5
  Парфумерні олійні парфуми виготовляються в Єгипті тільки з натуральних інгредієнтів і не містять спирту, тобто є чистим концентратом на олійній основі.
  450 грн
Для чоловіків

У нашому магазині в Києві ви також можете ознайомиться і протестувати Парфумовані Олійні Парфуми з Єгипту для чоловіків.

Олійні парфуми EL BARAKA виготовляються в Єгипті тільки з натуральних інгредієнтів і не містять спирту, тобто є чистим концентратом на масляній основі. Концентрована масляна парфумерія має цікаву особливість: вона знаходиться в стані спокою до тих пір, поки людина не починає рухатися. При зміні температури тіла аромат починає розкриватися більш інтенсивно.

Олійні парфуми, що стимулюють статевий потяг відносяться до класу афродизіаків. За характером свого впливу парфумерні масляні афродизіаки поділяються на два типи: класичні (фізіологічні) та імпресійні. Класичні афродизіаки оптимізують кровообіг, підвищують потенцію, стимулюють адекватну роботу залоз внутрішньої секреції, усувають фригідність. Імпресійні афродизіаки підвищують чутливість, пристрасність, підсилюють сексуальний потяг та ерогенну сприйнятливість, розкріпачують. Так само природні олії мають лікувальні властивості та сприятливо впливають на самопочуття і настрій людини.

Досить маленької краплі для 10 годинної дії олійних духів. При зіткненні з водою пахощі олійних парфумів розкриваються з новою силою.

У продажі є чоловічі олійні парфуми об’ємом 30 мл.