Зберігання олій: якій тарі слід віддати перевагу

Всі публікації

Зберігання олій: якій тарі слід віддати перевагу

Чи замислювалися ви, в якій тарі повинні зберігатись олії? Вся продукція El Baraka розлита в скляну тару. Відповідь чому досить проста.

При виготовленні пластикової тари можуть використовуватися шкідливі для здоров’я сполуки, наприклад, аміни, феноли, складні ефіри кислот, які можуть бути пов’язані з полімером чисто механічно і тому легко переходять в контактують з упаковкою харчові продукти. У полімерні матеріали входять також пластифікатори, які добре розчиняться в жирах і маслах. А якщо тара ще й кольорова – додається ризик виведення в продукт барвників і пігментів. Все це, потрапляючи в наш організм, накопичується і може викликати незворотні зміни в тканинах організму.

З цих причин El Baraka використовує виключно скляну тару для своїх олій, до того ж з темного скла, так як світло, а особливо сонячні промені, шкодять оліям.

Звичайно, у скляної тари є і мінуси: вона важче, ніж пластикова, і тендітна. Але чи такі це мінуси в порівнянні з нашим здоров’ям? На це питання кожен відповість вже для себе. А ми, в свою чергу, бажаємо Вам бути здоровими!

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації