Кокосова олія: лікувальне і косметичне застосування

Всі публікації

Кокосова олія: лікувальне і косметичне застосування

У наш час складно здивувати новими відкриттями. Тим не менш, властивості кокосової олії вразили всіх наших сучасників. Завдяки унікальним властивостям цього продукту, її стали активно застосовувати в багатьох різних сферах. Тепер, кокосова олія стала незамінним продуктом як в кулінарії, так і в медичній сфері. У чому ж полягають її особливості? Як її використовувати?

Примітно, що кокосова олія є найчистішою олією в світі. Її широка популярність обумовлена складом цієї речовини. Ця олія складається з середньоланкових жирних кислот, які розщеплюються інакше, ніж інші жири. Такий склад забезпечує легкозасвоювані і ряд інших переваг. Важливими особливостями кокосової олії є те, що це не тільки кулінарна і косметична сировина, але також антибактеріальний, протизапальний і протигрибковий засіб. З цієї причини, кокосова олія додається в їжу для людей, які погано засвоюють жири, страждають дисфункцією травного тракту або метаболізму. Крім то, це засіб здатний служити відмінним енергетиком, що перевищує за своїми якостями кофеїн.

Втім, кокосову олію можна використовувати регулярно в якості профілактики.

Як це працює?

1. Прощавай стоматолог!

Чищення зубів від нальоту, усунення каменів і карієсу більше не будуть такими болісними і такими дорогими. Замість послуг дантиста тепер можна скористатися кокосовою олією. Як уже повідомлялося раніше, вона здатна усувати шкідливі бактерії, мікроби і навіть лікувати грибок. Так, регулярне полоскання ротової порожнини цією олією здатне усунути багато стоматологічних проблем ясен і зубів, зміцнивши при цьому емаль. Варто двічі в тиждень, по 20 хв полоскати зуби кокосовою олією. Після цього необхідно прочистити їх зубною щіткою, щоб зняти розм’якшені камені.

2. Шикарний блиск
Регулярне миття волосся, косметика, сонячні ультрафіолетові промені і суха погода негативно впливають на здоров’я волосся, зменшуючи кількість білка в них. Як лікування і для профілактики також можна використовувати кокосову олію. Маски з неї варто наносити на кінчики волосся. Можна використовувати цей засіб як в чистому вигляді, так і з додаванням інших речовин. Зовсім скоро волосся набуде здорового блиску і насиченого об’єму.

3. Засмага і вічна молодість
Завдяки своїм засобам харчування, кокосова олія стала активно застосовуватися в області дерматології. Зовсім не обов’язково купувати дорогі крема з її складом, цілком можливо використовувати олію в чистому вигляді. Кокосова олія здатна гарно впливати на висипання на шкірі, лущення і пошкодження, легко усувати сухість шкіри. З неї часто роблять маски для обличчя, оскільки вона здатне наситити шкіру, розгладивши зморшки. Також, що є не менш актуальним, нанесення кокосової олії після депіляції або гоління, з метою пом’якшити шкіру і уникнути роздратування на ній. Нерідко кокосова олія забезпечує рівну засмагу, захищаючи разом з тим шкіру від негативного впливу сонячних променів.

Також, цей засіб використовується для зміцнення нігтів.

Використовуйте тільки чисті продукти, щоб зберегти здоров’я і красу!

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації