Олія чорного кмину: застосування і дозування

Всі публікації

Олія чорного кмину: застосування і дозування

Олія чорного кмину – воістину чудовий продукт, а головне – натуральний. За своїми лікувальними діями перевершує деякі види сильних антибіотиків, але, на відміну від них, не несе згубної шкоди організму.

Набагато простіше і корисніше запобігти хворобі, ніж потім її лікувати, тому особливо важливо зміцнити свій імунітет до захворювання. Приймати всередину олію чорного кмину слід щоранку, за 15 хвилин до їжі по 5 мл (класична чайна ложка, але для більшої точності рекомендуємо використовувати мірну ложечку). Запивати олію чорного кмину можна медом, розведеним у теплій воді.

Важливо і те, що олію можна, а скоріше навіть потрібно, вживати і діткам, особливо в осінній період, так як наближаються епідемії вірусів, які легко і дуже швидко поширюються в садках і школах. Універсальна дозування для дітей від 1 року до 6 років – по 2,5 мл олії, після 6 років – по 5 мл.

Рекомендована тривалість курсу – 3 місяці, а результат не змусить себе чекати. Готуйтеся до зимових холодів і нехай хвороби не застануть Вас зненацька!

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації