Олія насіння льону

  • Олія насіння льону, 135 мл

    0 out of 5
    В олії льону містяться дві незамінні жирні кислоти: альфа-ліноленова кислота, яка називається «Омега-3», і лінолева кислота, яка називається «Омега-6». Їх називають «незамінними», або життєво важливими, тому що з них організм утворює всі інші потрібні жири. За змістом ненасичених жирних кислот лляна олія перевершує риб'ячий жир. Вживання лляної олії в їжу знижує ризик інсульту на 40%. Льняна олія містить також велику кількість вітаміну Е, який є вітаміном молодості і довголіття, а також вітамін F, який попереджає відкладення «поганого» холестерину в артеріях, відповідає за хороший стан волосся і шкіри. Вітамін F сприяє зниженню ваги, за рахунок спалювання насичених жирів. Вітамін F в лляній олії легко взаємодіє в співдружності з вітаміном Е.   Лляна олія EL BARAKA містить і такі необхідні нашому організму вітаміни, як вітамін А, який, омолоджує клітини нашої шкіри, роблячи її більш рівною, гладкою і бархатистою, і сприяє росту волосся, а також вітаміни групи В, які благотворно впливають на зростання нігтів, здоров'я шкіри і рівновагу нервової системи.
    140 грн
Олія насіння льону

В олії льону містяться дві незамінні жирні кислоти: альфа-ліноленова кислота, яка називається «Омега-3», і лінолева кислота, яка називається «Омега-6». Їх називають «незамінними», або життєво важливими, тому що з них організм утворює всі інші потрібні жири. За змістом ненасичених жирних кислот лляна олія перевершує риб’ячий жир. Вживання лляної олії в їжу знижує ризик інсульту на 40%. Льняна олія містить також велику кількість витамина Е, який є витамином молодості і довголіття, а також витамин F, який попереджає відкладення «поганого» холестерину в артеріях, відповідає за хороший стан волосся і шкіри. Вітамін F сприяє зниженню ваги, за рахунок спалювання насичених жирів. Вітамін F у лляній олії легко взаємодіє у співдружності з витамином Е.

Лляна олія EL BARAKA містить і такі необхідні нашому організму витамини, як витамин А, який, омолоджує клітини нашої шкіри, робить її більш рівною, гладкою і бархатистою, і сприяє росту волосся, а також витамини групи В, які благотворно впливають на зростання нігтів, здоров’я шкіри та рівновагу нервної системи.

В олії льону містяться дві незамінні жирні кислоти: альфа-ліноленова кислота, яка називається «Омега-3», і лінолева кислота, яка називається «Омега-6». Їх називають «незамінними», або життєво важливими, тому що з них організм утворює всі інші потрібні жири. За змістом ненасичених жирних кислот лляна олія перевершує риб’ячий жир. Вживання лляної олії в їжу знижує ризик інсульту на 40%. Льняна олія містить також велику кількість вітаміну Е, який є вітаміном молодості і довголіття, а також вітамін F, який попереджає відкладення «поганого» холестерину в артеріях, відповідає за хороший стан волосся і шкіри. Вітамін F сприяє зниженню ваги, за рахунок спалювання насичених жирів. Вітамін F в лляній олії легко взаємодіє в співдружності з вітаміном Е.

Лляна олія EL BARAKA містить і такі необхідні нашому організму вітаміни, як вітамін А, який, омолоджує клітини нашої шкіри, роблячи її більш рівною, гладкою і бархатистою, і сприяє росту волосся, а також вітаміни групи В, які благотворно впливають на зростання нігтів, здоров’я шкіри і рівновагу нервової системи.