Олія насіння моркви: користь регулярного застосування

Всі публікації

Олія насіння моркви: користь регулярного застосування

Регулярне вживання олії насіння моркви дозволяє нормалізувати роботу щитовидної залози, печінки, наднирників і сечовивідних шляхів, покращує стан слизових оболонок очей, дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту. Воно необхідне при занепаді сил, недокрів’ї, в період відновлення після інфекційних захворювань, при авітамінозі вітаміну А, що супроводжується зниженням зору, дистрофічними і атрофічними змінами епітелію. олія особливо необхідно при катаракті і вікової дегенерації очей. Воно також підсилює сутінковий зір і відчуття світла.

Прекрасно очищає організм, завдяки здатності виводити токсини з печінки. Ефективний засіб для виведення каменів з нирок і поліпшення стану хворих гепатитом. Дезінфікує кишківник, позбавляє від метеоризму, зупиняє діарею. Зменшує біль при виразці шлунка, сприяє виведенню рідини з організму, покращує стан при циститі.

В цілому олія стимулює роботу органів, підвищує енерговіддачу. Його можна застосовувати при анемії, оскільки воно допомагає відновити фізичні і душевні сили.

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації