Олія жожоба для шкіри навколо очей: прибираємо зморшки і темні кола

Всі публікації

Олія жожоба для шкіри навколо очей: прибираємо зморшки і темні кола

Навчіться використовувати в домашніх умовах косметичну олію жожоба для шкіри навколо очей: вона і від зморшок будь-якого походження позбавить, і від гусячих лапок, і обвисати століть не дасть. Робіть на її основі маски – і ні про які темні кола, набряки і мішки під очима ви більше не згадаєте.

Симмондса китайська – вічнозелений чагарник, що росте в північноамериканських пустелях. Сучасна косметологія активно використовує його плоди для виробництва дуже корисних олій – ефірних і косметичних. Жожоба – це дуже незвичайний за своїми властивостями продукт, який успішно справляється з різними косметологічними і дерматологічними проблемами. Його можна знайти в складі різних кремів, сироваток і гелів для догляду за шкірою в області очей, так як воно відмінно зволожує і усуває зморшки. Якщо регулярно і грамотно використовувати олія жожоба навколо очей, можна забути про такі неприємності, як гусячі лапки, темні кола, мішки, почервоніння, птоз (обвисання століття). Це все стає можливим, завдяки багатому вітамінним і мінеральним складом цього кошти.

Користь жожоба для шкіри навколо очей

Корисні властивості косметичної олія жожоба для шкіри навколо очей обумовлені дією речовин, які значаться в її хімічному складі. Його цінність і неповторна унікальність для косметології полягають в тому, що, крім великої кількості вітамінів і мінеральних елементів, фітонцидів і амінокислот, жирних і органічних кислот (ними багаті практично всі косметичні олії), в цьому засобі присутня рідкісна кислота – ейкозенова, що відноситься до жирних. Саме завдяки їй, жожоба надає шкірі навколо очей такий благотворний вплив, відмінний від результатів застосування в цій області обличчя інших косметичних олій. Кожна її складова, проникаючи в шкіру, веде активну роботу на клітинному рівні.

  • Численні жирні кислоти (та сама ейкозенова, докозеновая, гадолеїнова, ерукова, докозагексаєнова, нервоновая, стеаринова, пальмітолеїнова, пальмітинова, бегеновая) відмінно зволожують позбавлену захисту, слабку, ніжну і чутливу шкіру навколо очей, якій постійно не вистачає вологи, інтенсивно захищають її від палючих ультрафіолетових променів і роз’їдає дії морської солі на курортах влітку, взимку – від дуже низьких температур, а також інших шкідливих, агресивних зовнішніх чинників, з якими шкірі цієї області обличчя доводиться щодня стикатися.
  • Унікальна і така рідкісна ейкозенова кислота в складі жожоба – визнаний в косметології чемпіон по відновленню, регенерації тканин. Вона ефективно і швидко оновлює клітини, які відпрацювали свій вік, сприяє регенерації пошкоджених, травмованих тканин, повертає шкірі навколо очей колишнє сяйво, еластичність і пружність.
  • Кілька спиртів в складі олії жожоба (ейкозеновий, тетракозеновий, докозагексоеновий) – теж дуже незвичайний компонент, якого, наприклад, немає в інших косметичних маслах. Не потрібно через них боятися застосовувати жожоба для оздоровлення шкіри століття, тому що в цьому випадку вони пом’якшуються дією перерахованих вище жирних кислот і прекрасно позначаються на функціонуванні кровоносних судин, так як прискорюють підшкірне кровообіг. Це забезпечує клітини необхідною кількістю кисню та інших поживних речовин.
  • Присутній в олії жожоба колаген просто необхідний шкірі навколо очей в якості основного будівельного матеріалу, який допомагає ейкозеновій кислоті оновлювати клітини, розгладжувати зморшки, поліпшувати колір шкіри, справлятися з темними колами і мішками.
  • Токоферолу в жожоба найбільше, він в тісному тандемі з численними і не менш корисними амінокислотами підсилює омолоджуючу дію засоби на шкіру навколо очей.

З точки зору хімічного складу, олія жожоба для шкіри навколо очей вважається в косметології унікальним, дуже цінним цілющим воском рослинного походження, багатим на різні жирними і органічними кислотами, ефірами і дубильними речовинами, великою кількістю інших корисних компонентів, кожен з яких, активно виконуючи на клітинному рівні конкретні функції, піклується по-своєму про чутливою і ніжній шкірі навколо очей.

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації