Мигдальна олія: корисна властивість для шкіри

Всі публікації

Мигдальна олія: корисна властивість для шкіри

Мигдальна олія пом’якшує шкіру і робить її дуже ніжною, підходить для будь-якого типу. Мигдальна олія не викликає алергічних реакцій і не подразнює шкіру.

Крім того, олія мигдалю має сильні заспокійливі і регенераційні властивості, завдяки чому добре регулює водний і ліпідний баланс шкіри, усуває шкірні запальні процеси, уповільнює старіння клітин і активізує процес їх регенерації. Особливо корисна мигдальна олія при лущення і подразненнях шкіри. Вона сприяє усуненню судинних малюнків на шкірі, герпесу, дерматиту та екземи.

Мигдальна олія може бути рекомендованою для догляду за шиєю, оскільки вона попереджає розширення пор і нормалізує роботу сальних залоз. Крім того, олія мигдалю часто використовується для масажу. Її можна застосовувати як самостійно, так і в поєднанні з іншими оліями, наприклад, в якості профілактики та боротьби з целюлітом.

Для шкіри навколо очей олію мигдалю можна використовувати в чистому вигляді, змащуючи їм кожен день ділянки навколо очей, або додавати в креми і гелі, які призначені для догляду за шкірою повік

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації