Про виробника EL Baraka

Єгипетська фабрика EL BARAKA, заснована в 2002 році знаходиться в м. Хургада. Фабрика завоювала довіру і визнання покупців завдяки виробництву тільки натуральних нерафінованих рослинних олій найвищої якості!

На фабриці EL BARAKA використовуються технології отримання олій при низьких температурах, це підвищує якість продукції та її конкурентоспроможність. Всі єгипетські олії EL BARAKA виробляються методом холодного віджиму, що дозволяє зберігати корисні речовини і властивості продукту, корисні людині. Кінцевий продукт не містить ГМО, тому різновиди наших олій задовольняють найвищим вимогам і стандартам.

Цінність рослинної олії в більшій мірі визначає і сировину, з якої вона зроблена. Більшість олій фабрики Ель Барака виготовлені з насіння, вирощеного на спеціальних плантаціях, які отримали сертифікати Bio і Organic, що підтверджують якість і екологічність сировини.

Асортимент продукції фабрики на сьогоднішній день складають більше 40 рослинних і ефірних олій, таких як: олія чорного кмину, олія жожоба, кокосова олія, рицинова олія, мигдальна олія, кунжутна олія, олія салату латуку, олія руколи, лляна олія, гарбузова олія, гель алое вера, ефірна олія розмарину, ефірна олія майорану, ефірна олія шавлії і багато інших.

Продукція фабрики EL BARAKA сертифікована за стандартами чотирьох країн: Єгипет, Росія, Німеччина і Україна.

El Baraka є однією з небагатьох фабрик, яка сертифікована такими установами, як:
ECOA, AHK, ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 22000 :2005, USDA Organic, BioFach.