Корисні властивості олії Руколи

Всі публікації

Корисні властивості олії Руколи

Олія руколи містить величезну кількість корисних мікроелементів. Вона приводить в тонус людський організм, є сильним енергетиком.

Ще однією корисною властивістю руколи є вміст у ній вітаміну С, каротину, мінеральних і дубильних речовин. У листі руколи містяться йод і флавоноїди, які, як відомо, зміцнюють стінки кровоносних судин. Завдяки своїм корисним властивостям олія руколи широко застосовується для лікування венозної недостатності і підвищеного артеріального тиску, при депресіях і стресах.

Чергова корисна властивість руколи криється в тому, що вона нормалізує обмін речовин. Відомо, що нормалізація обміну речовин допомагає в боротьбі із зайвою вагою. олія руколи корисно вживати в їжу для підвищення рівня гемоглобіну в крові, виведення з організму зайвого холестерину, при недокрів’ї. Рекомендується вживати це олія хворим на цукровий діабет.

Рукола приносить безсумнівну користь вагітним, так як містить в собі багато вітамінів і мікроелементів, а в період лактації рукола сприяє виробленню грудного молока. Також олія використовують як дезинфікуючий засіб, так як вона корисна при подагрі, запаленні нирок і сечовивідних шляхів. Рекомендується для профілактики злоякісних пухлин.

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації