Знижка -20% на 100 мл оригінальної Кокосової олії

Всі публікації

Знижка -20% на 100 мл оригінальної Кокосової олії

Знижка -20% на 100 мл оригінальної Кокосової олії холодного віджиму Єгипетської фабрики EL BARAKA. Платіть 200 грн, замість 250 грн.

Кокосова олія Єгипетської фабрики EL BARAKA – одна з найдавніших засобів по догляду за тілом і волоссям, тисячі років дарує жінкам Сходу неперевершену силу волосся і незрівнянну красу шкіри, що стало невід’ємною частиною косметологічної культури жінок всього світу. Цей цінний продукт століття використовували для збереження і підтримання краси, а також забезпечення здоров’я свого тіла і волосся.

Експерти компанії Єгипетської фабрики EL BARAKA створили високоефективну олію, яка допомагає значно поліпшити стан і зовнішній вигляд шкіри, волосся і нігтів. Вона має протимікробні, протизапальні, зволожуючими і пом’якшуючими властивостями. Насичує шкіру поживними речовинами і надійно захищає від несприятливого впливу зовнішніх агресивних чинників.

Кокосова олія EL BARAKA сертифікована в Україні як харчова. Кокосова олія покращує травлення і таким чином здатна попередити захворювання, пов’язані зі шлунком і кишечником, а також, запобігти розвитку цукрового діабету. Насичені жири кокосової олії володіють антимікробними властивостями і допомагають боротися з різними бактеріями, грибками, паразитами. Кокосова олія також допомагає засвоєнню вітамінів, мінералів і амінокислот.

Відмінне джерело здоров’я і енергії для вегетаріанців, сироїдів і людей, охочих знизити свою вагу, які ведуть здоровий спосіб життя. Кокосова олія покращує здатність організму засвоювати різні мінерали. Якщо її вживати всередину, то це сприяє зниженню ризику розвитку атеросклерозу, серцевих і онкологічних захворювань. Крім того, організм стає стійким до вірусних захворювань і різних інфекцій. Кокосова олія не відкладається в людському організмі у вигляді жиру на відміну від безлічі інших масел.

При нагріванні не виділяє канцерогенів. Через це її можна використовувати для готування їжі, випічки та інших кулінарних виробів.

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації