Склад і властивості олії лісового горіха

Всі публікації

Склад і властивості олії лісового горіха

Саме в олії лісового горіху (фундука) найбільш вдало поєднуються кальцій, фосфор, магній, залізо, кобальт, цинк, натрій, та містяться всі 20 амінокислот, необхідних людському організму, макро- і мікроелементи.

Від інших горіхів фундук відрізняється підвищеною концентрацією вітаміну Е. Вітамін Е відіграє важливу роль в репродуктивному процесі, покращує циркуляцію крові, необхідний для регенерації тканин, корисний при передменструальному синдромі та лікуванні фіброзних захворювань грудей. Олія лісового горіху забезпечує нормальне згортання крові, знижує кров’яний тиск, сприяє попередженню катаракти, знімає судоми ніг, підтримує здоров’я нервів і м’язів, зміцнюючи стінки капілярів. Запобігає анемії, захищає клітини від ушкодження, сповільнюючи окислення ліпідів (жирів) і формування вільних радикалів.

Олія фундука захищає інші розчинні жирами вітаміни від руйнування киснем, сприяє засвоєнню вітаміну А і захищає його від кисню. Уповільнює старіння, запобігає появі старечої пігментації, бере участь у формуванні колагенових та еластичних волокон міжклітинної речовини. Також це олія сприяє підтримці імунітету, має антиканцерогенну ефектом, забезпечує нормальне функціонування мускулатури.

Олія лісового горіху багата мононасиченими жирами, які сприяють зниженню рівня холестерину. Олія містить речовини, що видаляють з організму шлаки (особливо з печінки). Запобігає гнильним процесам в організмі, сприяє його очищенню і зміцненню імунної системи людини.

Поділіться публікацією в соц. мережах

Всі публікації