Зубні палички

 • Вы добавили товар в корзину:

  Зубна паличка SIWAK

  Зубна паличка SIWAK

  0 out of 5
  Сівак, місвак або жувальна паличка - це натуральний засіб для чищення зубів. Її виробляють з коренів і гілок дерева Арак (Salvadora persica).   У Зубний паличці Сівак міститься велика кількість алкалоїдів, фтору, кальцію, таніну, хлориду, сапоніни, кремнезему, триметиламіну, в ньому так само присутній вітамін С, B-ситостерин і невелика кількість ефірного масла і смол. Загальна кількість мінералів в місваком становить 27%.
  100 грн
Зубні палички

ЗУБНІ ПАЛИЧКИ SIWAK (СИВАК, місваком) або жувальна паличка – це натуральний засіб для чищення зубів. Його роблять з коренів і гілок дерева Арак (Salvadora persica). Чистяча паличка Cівак – це 100% натуральний, екологічно чистий продукт, просто корінь рослини.

Не містить лаурил сульфату натрію, парабенів, пропіленгліколю, бензилалкоголь, барвників, ароматизаторів та інших шкідливих речовин.

Чистяча паличка має протизапальну і антибактеріальну властивості  без побічних ефектів. Чистяча паличка Місвак дозволяє рідше чистити зуби за рахунок тривалої підтримки оптимальної мікрофлори порожнини рота.

Клінічно встановлено, що після використання ЗУБНОЇ ПАЛИЧКИ SIWAK, чисельність патогенних бактерій зменшується до 75%, причому ефект зберігається протягом 2 днів з моменту використання. Пригнічує ріст золотистого стафілокока. Є ефективною проти грибків Albicans Candida.